KONST / Litografier / Färglitografi 13152009
nr 1315 2009
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 16/210. Motivet: 60x87cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
måndag 23 mars 2020
kl 19:59:51
23 mar